COACHING

bussines & life coaching

Life & Business coaching

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą coachingową.

 

Life Coaching : Proces coachingowy

Proces coachingowy trwa najczęściej 9-12 sesji. Pierwsze 2-3 spotkania odbywają się co tydzień, odstęp pomiędzy kolejnymi sesjami może zostać wydłużony do dwóch tygodni. Czas trwania sesji to przedział pomiędzy 60 a 90 minut.  Zasady współpracy, kontrakt, partnerstwo oraz ważne i kluczowe aspekty z Twojego punktu widzenia omówimy na pierwszym bezpłatnym i niezobowiązującym spotkaniu.

Gdy zdecydujesz się na współpracę, to otrzymasz ode mnie materiały aby samodzielnie przygotować się do pierwszej sesji. Po trzech – czterech sesjach będziesz miał wypracowane główne obszary nad którymi będziesz pracować jak i plan działania, aby zrealizować swój cel. Jeżeli będziesz znał swój cel – możemy przejść od razu do jego realizacji.

Life & Biznes Coaching Warszawa jak i na terenie całego kraju

..

Business coaching

 

Biznes coaching : Media Marketing Coaching&Mentoring

Coaching przeznaczony dla kadry managerskiej z działów marketingu oraz osób pracujących w mediach.

Główne obszary pracy :

 

» wsparcie i rozwój w procesach planowania strategii biznesowej lub marketingowej,
» umiejętności prezentacyjne,
» pewność siebie,
» podnoszenie skuteczności i efektywności podejmowanych działań,
» asertywność,
» zarządzanie stresem,
» zarządzanie sytuacjami trudnymi (fakapy, asapy,etc)
» priorytetyzacją działań,
» budowanie pozycji negocjacyjnej,
» przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu,
» work-life balance,
» analiza ścieżki zawodowej,

» oraz innych ważnych z punktu widzenia Klienta obszarach.

Biznes Coaching Warszawa jak i na terenie całego kraju

 

Biznes coaching : Coaching kompetencji managerskich

Coaching przeznaczony dla kadry managerskiej średniego i niższego szczebla oraz dla osób przygotowujących się do roli managera.

Proces coachingu kompetencji managerskich skupiony jest przede wszystkim na wypracowaniu, pogłębieniu i utrwaleniu aspektów związanych z praca na stanowiskach kierowniczych:

 

» budowaniu świadomości Klienta jako managera i szefa zespołu w organizacji,
» zarządzaniu zespołem,
» pewnością siebie,
» umiejętnościach komunikacyjnych,
» rozwiązywaniu konfliktów,
» podnoszeniu skuteczności i efektywności działań,
» strategiach zarządzania,

» oraz innych ważnych z punktu widzenia Klienta kompetencjach managerskich.

Biznes Coaching Warszawa jak i na terenie całego kraju

Biznes Coaching : Executive & Leadership Coaching  

Coaching przeznaczony dla managerów wyższego szczebla, kadry zarządzającej oraz właścicieli firm.

Jego główne założenie to przygotowanie do roli lidera w organizacji, systematyczne i efektywne podnoszenie świadomości Klienta jako lidera, budowanie pewności siebie, komunikacja strategiczna, personal branding. Niedyrektywny styl sesji coachingowych prowadzi do autorefleksji, która przy ogromnej ilości zadań oraz doświadczeń zawodowych, pozwala managerom zatrzymać się, spojrzeć głębiej, poszerzyć perspektywę dynamizując proces zmian. Executive Coaching ma wpływ na styl zarządzania zespołem i organizacją, co przekłada się na rezultaty biznesowe firmy.

Biznes Coaching Warszawa jak i na terenie całego kraju

 

 

Life & Business Coaching Online : Skype lub przez telefon

Największą zaletą tej formy coachingu jest Twoja niezależność co do miejsca naszych spotkań oraz bardzo mocne skupienie.

Skupienie. W normalnej formule coachingowej angażujesz wzrok, słuch, analizujesz i skanujesz otoczenie. W Online coachingu angażujesz przede wszystkim słuch (najczęściej sesje na Skype prowadzę bez kamery). Oznacza to o wiele większy poziom skupienia i uwagi. Miejsce. Możesz być w każdym miejscu na świecie, możesz po prostu wyjść z firmy na spacer.

Ta forma pracy zyskuje coraz większą popularność ze względu na dodatkowe udogodnienia w porównaniu z praca face to face. Zdecydowanie polecam tę formę gdy :

» mieszkasz za granicą czy w innym mieście,

» Twoja praca wiąże się z częstymi wyjazdami,

» cenisz sobie komfort i wygodę,

» spotkania z Tobą są utrudnione (np: kontuzje).

Ustalanie celów, proces, efekty niczym nie różnią się od osiąganych na sesjach face to face w Life czy Business Coachingu. Warunkiem jest dostęp do internetu lub naładowany telefon.

 

 

Wsparcie dodatkowe (opcjonalne) w procesach coachingowych

»On job training – trening na próbce pracy

» Shadowing – obserwacja podczas realnych działań biznesowych

» Feedback – udzielanie informacji zwrotnych

» Doradztwo i Mentoring- korzystam z ponad czternastoletniego doświadczenia w biznesie i środowisku korporacyjnym

» Trening indywidualny – posiadam autorskie programy szkoleniowe

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO MNIE

 

Life & Biznes Coaching Warszawa

Zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie, na którym opowiem Ci dokładnie w jaki sposób pracuję, odpowiem na Twoje pytania, przedstawie założenia pracy zgodnie z Kodeksem Etyki ICF

Life & Biznes Coaching poza Warszawą ?

Napisz do mnie, umówimy się na rozmowę przez telefon/Skype. Sesje coachingowe prowadzę na terenie całej Polski, Online (na Skypie) oraz telefonicznie, tak więc nie stanowi to problemu

 

Moją pracę opieram na 5 fundamentach:

DOŚWIADCZENIE

Przez wiele lat pracowałem, jako manager wyższego szczebla w jednym z największych domów mediowych w Polsce, dzięki czemu mam wgląd i zrozumienie specyfiki pracy w marketingu, dużej korporacji oraz wyzwań stawianych w sektorze B2B.

WIEDZA

Wiedzę i doświadczenie coachingowe, łączę z wiedzą psychologiczną. Posiadam fakultety z terapii strategicznej- krótkoterminowej, neuropsychologii oraz ukończyłem dwuletnie studia podyplomowe w IPP.

NEGOCJACJE

Spędziłem kilkaset godzin na spotkaniach B2B, gdzie negocjowałem kontrakty opiewające na setki milionów złotych. Dodatkowo moje doświadczenie jest poparte wiedzą zdobytą podczas specjalistycznych kursów z zakresu negocjacji.

SAMOROZWÓJ

Systematycznie podnoszę moje kwalifikacje okołocoachingowe. Dzięki temu mogę świadczyć usługi na wysokim poziomie, które dopasowują się do dynamicznie zmieniających się realiów rynku.

ETYKA

Pracuję zgodnie z wartościami i kodeksem etycznym ICF Global, co oznacza, że moje kompetencje, metodyka, narzędzia oraz standardy pracy są monitorowane i weryfikowane przez ICF Global oraz ICF Polska.