O mnie

Coach Psycholog

Life&Business Coaching

Coach Psycholog, Mentor, Trener Negocjacji Marketingowych

Jestem coachem i mentorem, członkiem International Coach Federation Global, ICF Polska oraz Izby Coachingu. Ukończyłem szkołę coachingu biznesowego, certyfikowaną przez ICF – ICF Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH)™.

Z racji własnego doświadczania biznesowego, specjalizuję się w coachingu kompetencji managerskich, Executive coachingu oraz coachingu i mentoringu w obszarach Media & Marketing oraz negocjacji.

Ja w liczbach:

  • 15 lat pracy w międzynarodowych korporacjach w sektorze B2B
  • 9 lat na stanowiskach managerskich średniego i wyższego szczebla
  • 5 lat studiów psychologicznych o profilu klinicznym
  • 2 lata studiów podyplomowych z psychoterapii psychoanalitycznej
  • 2 fakultety – terapia strategiczna-krótkoterminowa, neuropsychologia
  • Dziesiątki szkoleń, seminariów, wykładów – jako uczestnik oraz prelegent
  • Przepracowanych setki godzin coachingowych (ta wartość rośnie każdego dnia)

 

Jako coach psycholog i mentor, pracuję głównie z kadrą managerską średniego i wyższego szczebla w obszarze mediów i marketingu (brand managerowie, dyrektorzy marketingu, key account managerowie), osobami aspirującymi na stanowiska managerskie. Prowadzę również coaching dla kadry zarządzającej, właścicieli firm w obszarach rozwoju, zarządzania i leadership.

Pracuję także, z osobami przygotowującymi się do negocjacji, jak i będącymi już w procesie negocjacyjnym.

Sprawdź moją ofertę coachingową.

Jako trener, prowadzę szkolenia z obszarów negocjacji oraz specjalistyczne szkolenia z zakresu rynku mediowego oraz sztuki prezentacji i wystąpień publicznych.

Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

 

Przez 15 lat pracowałem w domach mediowych obsługując rynek B2B jako manager wyższego szczebla. Moimi głównymi obszarami zawodowymi były negocjacje kontraktów reklamowych, których skala opiewała na setki milionów złotych rocznie. Zarządzałem procesem planowania oraz zakupem kampanii reklamowych dla największych reklamodawców w Polsce (m.in.: L’Oréal, Reckitt Benckiser, Maspex, Totalizator Sportowy).

Przez cztery lata wykładałem w Szkole Mediów, pełniąc również funkcje asesora oraz konsultanta merytorycznego programu MediaSchool.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Moją pasją są podróże. Uwielbiam zwiedzać nowe miejsca z plecakiem i pobyć w nich nieco dłużej, by poczuć klimat nieturystycznych kierunków. Można wtedy wyjść poza swoją strefę komfortu i poznać siebie na nowo, ponieważ takie doświadczenie wzbogaca i poszerza perspektywę.

Kilka lat temu postanowiłem realizować marzenia: koncert jazzowy na Bourbon Street w Nowym Orleanie, co dodatkowo kosztowało mnie skradziony portfel; Himalaje, gdzie dotarłem do Namche Bazzar, wioski znajdującej się 3440 m n.p.m., z której widać potęgę i majestat Mount Everest; Serengeti i wielka migracja Gnu; łowienie Yellowjacków i Barracud w Gwinei-Bissau; Angkor Wat, gdzie zaparło mi dech, kiedy patrzyłem na wschód słońca. Ale dopiero oświadczyny – na małej łódce, pośród aligatorów na bagnach Everglades sprawiły, że zrozumiałem czym jest prawdziwe wyjście poza swoją strefę komfortu (panowie będą wiedzieć o co chodzi) – a poza strefą komfortu dzieją się rzeczy magiczne. Taki właśnie był ten moment – magiczny…

 

Ponieważ marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!