Zapraszam Cię na mój wykład: Coaching kompetencji managerskich

Coaching

19 maja Zapraszam Cię na mój wykład: Coaching kompetencji managerskich

Serdecznie zapraszam Was jutro (środa 20.05) do siedziby Norman Benett Group ul. Kremowa 7 w Warszawie – sala Inspiracja, na mój warsztat z okazji „Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w Warszawie”. Temat

Coaching kompetencji managerskich:

„Nowoczesny manager – Coaching & Mentoring”. Projektowanie procesu rozwojowego w pracy z managerem

Po warsztacie będziemy mieli okazję spotkać się i porozmawiać – znajdziecie mnie w sali Czekoladowej między 15:00 – 17:00. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszam!

 

Międzynarodowy Tydzień Coachingu

 

Coaching week – to coroczne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu, organizowane na całym świecie przez International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA.
Jako największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów, która dzisiaj zrzesza prawie 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata, jest organizacją non profit. Współtworzą ją osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową.

Celem wydarzenia jest promowanie idei coachingu oraz poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem i płynących z niej korzyściach. W ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w Warszawie każdy będzie miał możliwość bezpośrednio doświadczyć coachingu w ramach prelekcji, warsztatów i sesji prowadzonych całkowicie pro bono przez coachów akredytowanych przez ICF Poland – organizatora polskiej edycji International Coaching Week.

 

We środę, swoje prelekcje będą mieli również: Maciej Bennewicz, Dariusz Niedzieski, Katarzyna Mickiewicz-Burzawa, Zuzanna Mazurek, Kalina Grela. Innymi słowy: Oj będzie się działo!

Na wszystkie prelekcje, wykłady, spotkania i sesje – wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie Was zapraszam

 

Krzysztof

No Comments

Post A Comment